SP 2018
0

Procurila je strogo čuvana tajna Francuza: Tjedan dana nakon finala objavljena informacija koju su u taboru Tricolora skrivali od Vatrenih

Nepunih tjedan dana nakon što je francuska nogometna reprezentacija osvojila naslov svjetskog prvaka L’Equipe je lansirao zanimljivu vijest. Naime, navode da je Kylian Mbappe, koji je i službeno izabran za najboljeg mladog igrača Mundijala, igrao ozlijeđen u posljednje dvije utakmice. Dakle, riječ je o polufinalu protiv Belgije i finalu protiv Hrvatske. Navodi se kako su […]

Nepunih tjedan dana nakon što je francuska nogometna reprezentacija osvojila naslov svjetskog prvaka L’Equipe je lansirao zanimljivu vijest.

Naime, navode da je Kylian Mbappe, koji je i službeno izabran za najboljeg mladog igrača Mundijala, igrao ozlijeđen u posljednje dvije utakmice. Dakle, riječ je o polufinalu protiv Belgije i finalu protiv Hrvatske.

Navodi se kako su 19-godišnjeg Mbappea ukočila leđa neposredno uoči polufinala protiv Belgije, ali da su u francuskom taboru skrivali takve informacije, ali su na kraju ipak uspjeli osposobiti munjevitog krilnog napadača PSG-a za igru.

Francuska je protiv Belgije slavila s 1:0, dok je Hrvatsku pobijedila sa 4:2. Mbappe je obje spomenuta utakmice odigrao od prve do zadnje minute, a Vatrenima je zabio i posljednji, četvrti gol u 65. minuti, te je bio velika opasnost za hrvatsku obranu.

Ako je uistinu i bio ozlijeđen, to se zaista nije vidjelo na travnjaku.